Programy poleceń

Opcja 1

Przechwytywanie

 

 

Opcja 2

 

 

Dzień dobry,

W nawiązaniu do rozmowy telefonicznej z Barbarą Bartel, przesyłam szczegóły naszej propozycji.

Reprezentuję serwis lekarski Konsylium24.pl, gdzie jest aktywnych ponad 67 000 polskich lekarzy. Nasi lekarze między innymi polecają siebie nawzajem jako dobrzy specjaliści w leczeniu określonych chorób oraz polecają też placówki medyczne. Baza profili lekarzy i placówek oraz ich polecenia są pokazane pacjentom w serwisie GdzieSkierowac24.pl

Link do profilu waszej placówki: …

Ze względu na to, że jesteście dużą i znaczącą placówką medyczną, proponujemy wam darmową promocję banerową w serwisie GdzieSkierowac24.pl.

Jeżeli pacjent będzie szukał polecanej przez lekarzy placówki w Warszawie w specjalizacji Chirurgia ogólna, na liście wynikowej pojawi się wasz baner i tylko wasz. Dodatkowo wasz baner będzie się pojawiał na profilach placówek chirurgicznych w Warszawie, które nie będą miały tzw. pakietu edycja. Proponujemy ww. formę darmowej promocji do końca lutego w 2018 roku.

Warunkiem tej promocji jest szczegółowe wypełnienie,  w ciągu dwóch tygodni od podpisania zlecenia, danych na Profilu waszej placówki – zarówno danych o samej placówce, jak i o wszystkich lekarzach, którzy u was pracują.

Jeżeli są Państwo zainteresowani, proszę o informację zwrotną. Oferta jest wysyłana do wielu różnych podmiotów, otrzyma ją ten, kto pierwszy się zdecyduje.
Z wyrazami szacunku

 

Dodaj komentarz