Jeśli nie odpowiada Ci praca na etacie, masz dość wypełniania poleceń przełożonego lub po prostu chcesz znacznie zwiększyć swój dochód, a nawet stworzyć własny biznes, to przyszedł czas na to, by robić to, co umiesz i lubisz – dołącz do naszego zespołu LinguAim.

Jesteśmy świadomi tego, że prawdziwym ekspertem staje się nie dzięki licznym tytułom naukowym, ale dzięki zweryfikowanej wiedzy i nabytym umiejętnościom, które są wynikiem wysiłku i pasji. Stąd zasadą LinguAim nie jest słowo “mam”, lecz “umiem”!

W związku z powyższym:

  1. Poszukujemy profesjonalnych tłumaczy i copywriterów wszystkich języków świata.

Jeśli więc potrafisz świadczyć swoje usługi lingwistyczne w sposób profesjonalny, to wypełnij poniższy formularz zgłoszeniowy i prześlij do nas. Jeżeli rzeczywiście jesteś dobrym tłumaczem, copywriterem lub fachowcem w innej kategorii usług lingwistycznych, z chęcią nawiążemy z Tobą pomyślną współpracę.

Pobierz: Formularz złoszeniowy

  1. Poszukujemy współpracowników ds. Klientów.

W związku z nieustannym rozwojem LinguAim, poszukujemy współpracowników do pracy zdalnej (freelancerów), polegającej na poszukiwaniu zleceń(tłumaczenia, copywriting, reklama Google AdWords) od firm i osób prywatnych dla LinguAim.

  1. Poszukujemy współpracowników ds. realizacji zleceń od LinguAim.

Poszukujemy również współpracowników do pracy zdalnej (freelancerów), którzy będą przyjmować zlecenia (tłumaczenia, copywriting) bezpośrednio od LinguAim i wykonywać je osobiście lub przy pomocy własnego – zorganizowanego zespołu tłumaczy i copywriterów.

  1. Poszukujemy partnera i koordynatora LinguAim.

Oprócz wyboru jednego z dwóch wyżej wymienionych form współpracy z LinguAim (nr 2 lub nr 3), poszukujemy głównego partnera, który będzie odpowiedzialny za rozwój LinguAim w Polsce oraz za jej granicami.

Wymagana jest więc znajomość j. angielskiego (j. rosyjski mile widziany), umiejętności negocjacyjne, umiejętności zarządzania oraz poszukiwania informacji, a nade wszystko kreatywność w poszukiwaniu sposobów na rozwój naszego biura.

Dane stanowisko wymaga osoby odpowiedzialnej, sprawdzonej i godnej zaufania, stąd stanowisko to może objąć osoba, która pomyślnie zrealizuje projekt współpracy ds. Klientów lub projekt ds. realizacji zleceń.

* propozycje współpracy międzynarodowej również są mile widziane.

Oferta dodatkowa

Za każde zlecenie, które otrzymamy z Twojego polecenia otrzymasz 15% wynagrodzenia!

Oferta dotyczy:

  • tłumaczeń zwykłych
  • tłumaczeń specjalistycznych
  • tłumaczeń przysięgłych
  • copywritingu